7 grudnia 2012

Mikołajkowy Turniej Szachowy Dukla 2012

szachy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli gościł szachistów na Mikołajkowym Turnieju Szachowym Dukla 2012. Do turnieju przystąpiło 26 uczestników szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z naszej gminy. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach: szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Turniej rozgrywany był w jednej grupie, systemem szwajcarskim 15 min. na partię dla zawodnika.

W klasyfikacji ogólnej i w klasyfikacji gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zwyciężył Grzegorz Kostycz (Gimnazjum w Dukli), drugi był Kamil Szwast (Gimnazjum w Iwli), a trzeci Konrad Torbik (Gimnazjum w Iwli).

W klasyfikacji szkół podstawowych zwyciężył: Tomasz Frączek, drugi był Damian Krówka, a trzeci Paweł Gumienny, wszyscy ze Szkoły Podstawowej w Iwli.

Zawodnicy, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca w obu kategoriach, otrzymali puchary i nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy turnieju upominki mikołajkowe. Nagrody wręczał dyrektor Banku PKO BP Oddział 1 w Dukli pan Jarosław Kubit i prezes UKS Rekord Iwla Jerzy Gunia.

Zachęcamy do obejrzenia wyników. Szczegółowe wyniki turnieju w zamieszczonym pliku lub na stronie internetowej

Sponsorami turnieju byli: Bank PKO BP Oddział 1 w Dukli, Krofam Sp. z o.o, F.H.U. Ziko i MOSiR Dukla.

Bardzo serdecznie dziękujemy naszym sponsorom.

Organizator: UKS Rekord Iwla